برند Mijia، بخشی از اکوسیستم شیائومی می‌باشد که روز گذشته عضو جدیدی به نام ساعت Quartz میجیا را به محصولات خود اضافه کرده است. این محصول در واقع یک ساعت هیبرید است که ترکیبی از ظاهر کلاسیک با عملکرد محدود هوشمند می‌باشد.

این ساعت برای کسانی که به دنبال برخی از ویژگی‌های هوشمند اضافی در ساعت کلاسیک خود هستند مناسب می‌باشد. ساعت کوارتز میجیا دارای طراحی مینیمالیستی و قطر ۴۰ میلیمتر می‌باشد. این ساعت دارای یک صفحه مدرج دو عقربه‌ای کلاسیک و یک صفحه مدرج کوچکتر در پایین است.

شمارنده ی کوچک نشان دهنده‌ی تعداد قدم‌ها است، زیرا دستگاه دارای یک گام شمار می‌باشد. این ساعت زمان را به صورت خودکار تنظیم می‌کند، از ساعت جهانی پشتیبانی کرده و همچنین دارای حالت وقفه، اطلاعیه‌های تماس و ساعت زنگ دار است. با ویژگی هیبرید این ساعت می‌توان کمبود ناشی از نبود یک صفحه نمایش مناسب برای تنظیم ویژگی‌های فوق را از طریق اپلیکیشن گوشی هوشمند جبران کرد.

بدنه آن تا ۳۰ متر ضد آب است و از یک باتری CR2430 برای پشتیبانی از ماژول بلوتوث ۴ کم مصرف استفاده می‌کند. کوارتز میجیا در سه رنگ سفید، خاکستری و سیاه عرضه می‌شود. این ساعت از الگوی CD نامی پشتیبانی می‌کند، بنابراین زیر نور مستقیم خورشید بافت‌های مختلف قابل مشاهده است.

قیمت این ساعت تنها ۳۴۹ یوآن (۵۲ دلار) می‌باشد که آن را در رده ارزانترین ساعت‌های هوشمند هیبریدی قرار می‌دهد. این محصول در ۱۷ ژوئیه از طریق فروشگاه‌های Xiaomi Mall، Xiaomi Youpin و Tmall Xiaomi Flagship Storeبه فروش می‌رسد.

منبع

X