ممکن است بعضی افراد تعجب کنند که شیائومی چندین جفت کفش به نام خود دارد، این کفش‌ها از مدل‌های دویدن گرفته تا کفش‌های معمولی، صندل، دمپایی و غیره را شامل می‌شوند. با این حال دیروز نیز کفش بسکتبال شیائومی با قیمت ۲۹۹ یوان (۴۵ دلار) رونمایی شد. این محصول توسط شرکت Chengdu Yibu Technology Ltd عرضه می‌شود که خدمات پس از فروش را نیز فراهم می‌کند.

قسمت بالایی کفش بسکتبال شیائومی از یک سوپر فیبر استفاده می‌کند که به صورت یکپارچه ساخته شده و با بخش پایین‌تر ترکیب می‌شود. این نوع طراحی باعث می‌شود که کفش زیباتر بنظر برسد و برای فعالیت‌های ورزشی چند منظوره مناسب‌تر باشد.

مواد کفی میانی کفش CARJ-FOX می‌باشد که دارای قابلیت انعطاف عمودی است و ۵۰٪ از مواد کفی میانی قدیمی بلندتر می‌باشد‌. کفی از مواد لاستیکی با انعطاف پذیری بالا و مقاوم در برابر سایش ساخته شده است که به طور موثر نیروی ضربه را کاهش داده و موجب کاهش نوسانات می‌شود.

علاوه بر این، کفش بسکتبال شیائومی دارای یک کفی ضد باکتری هوادهی شده است. قسمت پنجه این کفش منحی شکل و ضد برخورد بوده و با یک قوس پا TPU همراه می‌باشد. این کفش در سه ترکیب رنگی سیاه و قرمز، نارنجی/سفید/سیاه و سفید/قرمز/سیاه موجود است.

منبع

X