شرکت‌های زنجیره‌ای زیست محیطی شیائومی تقریبا هر روز محصولات جدید و با کیفیتی را رونمایی می‌کنند. بعضی از این محصولات به صورت پیش فروش رونمایی می‌شوند اما بعضی دیگر به طور مستقیم و متاسفانه فقط در چین، به فروش می‌رسند. این غول تکنولوژی در حال حاضر ماشین لباسشویی دیواری MiniJ را عرضه کرده است که اکنون در حال فروش می‌باشد. برند MiniJ در سال ۲۰۱۶ هنگامی که یک دستگاه ماشین لباسشویی قابل حمل رو میزی را راه اندازی کرد، به چشم آمد.

ماشین لباسشویی مینی جدید دارای طرحی منحصر به فرد بوده و مانند شکل قطره آبی به نظر می‌رسد. درب این ماشین لباسشویی در قسمت جلویی می‌باشد و یک صفحه نمایش لمسی LED بر روی شیشه ضخیم آن قرار دارد. این دستگاه یک محصول جذاب برای داشتن در خانه است، زیرا نه تنها به عنوان یک ماشین لباسشویی عمل می‌کند بلکه مثل یک کار هنری نیز می‌باشد. ماشین لباسشویی MiniJ فقط برای یک شستشوی ساده طراحی نشده است بلکه دارای ۸ حالت شستشوی مختلف از جمله استفاده از آب گرم تا ۹۵ درجه سانتیگراد است که برای حذف ۹۹٫۹۹٪ از باکتری‌های رایج و آلودگی‌ها موثر می‌باشد. این ماشین لباسشویی برای شستن انواع پارچه‌های مختلف از جمله پارچه‌های ظریف مانند پوشک بچه، لباس زیر و غیره مناسب است. تنها کاری که باید انجام دهید انتخاب کردن حالت مناسب می‌باشد.

برای اجزای اصلی، ماشین لباسشویی دیواری مینی جی از یک موتور فرکانس متغیر Direct Drive) DD) مشابه با مدل ماشین لباسشویی‌های اتوماتیک از برندهای محبوب مانند LG، سامسونگ و غیره، استفاده می‌کند. در مقایسه با درایو تسمه‌ای قدیمی، موتور تبدیل فرکانس DD نیاز به قدرت کمتری دارد و وقتی در حال کار است نویز کمتری تولید می‌کند. صدایی که این ماشین هنگام شستشو و کار تولید می‌کند تقریبا ۴۵dB است. اندازه جمع و جور آن به این معنی است که محصول فضای زیادی را اشغال نمی‌کند. همچنین یک پایه دیوارکوب نیز همراه دستگاه می‌باشد تا بتوان آن را بر روی دیوار نصب کرد.

ماشین لباسشویی دیواری مینی جی دارای قیمت ۲۴۹۹ یوان (~ ۳۷۹ دلار) می‌باشد و در حال حاضر در Youpin شیائومی موجود است. با پیشبرد IPO شیائومی انتظار داریم که این شرکت بتواند ظرفیت تولید این محصولات را در خارج از چین توسعه دهد. قیمت این محصول نسبتا کم است، اما زمانی که در وب سایت‌های خرده فروشی شخص ثالث موجود شود، انتظار می‌رود که قیمت بالاتری داشته باشد.

منبع

 

X