شیائومی در بیش از چندین شرکت سرمایه گذاری کرده است که این شرکت‌ها زنجیره زیست محیطی شیائومی را تشکیل می‌دهند. بعضی از این برندها توانسته‌اند معروف شوند، در حالی که دیگران تنها در یک حلقه کوچک شناخته می‌شوند. برای مثال، Mijia بخاطر لوازم خانگی‌اش بسیار محبوب است. اما آیا تا به حال در مورد Quiet شنیده‌اید؟ اگر نه، اکنون فرصت خوبی برای آشنا شدن با آن می‌باشد‌. امروز، این تولید کننده اولین هدست ضربان قلب هوشمند خود را راه اندازی کرد. در واقع Quiet در این زمینه تازه وارد نیست و کفشهای دو هوشمند، ترازوی چربی بدن ورزشی هوشمند، کفش‌های پیاده روی ورزشی هوشمند و غیره را راه اندازی کرده است. بنابراین در کیفیت ساخت این هدفون شکی نمی‌باشد.

به هر حال، گزارش شده است که هدست ضربان قلب هوشمند Quiet از طراحی کاهش نویز فیزیکی داخل گوشی استفاده می‌کند. طبق اطلاعات رسمی، وزن این هدست فقط ۱۵ گرم می‌باشد. علاوه بر این، دارای یک ردیاب موج پالسی ولوم فوتوالکتریک PPG برای محاسبه ضربان قلب در هر دقیقه، است. نتایج داده‌ها از طریق اپلیکیشن‌ بر روی صفحه نمایش گوشی شما و از طریق اتصال بلوتوث نمایش داده می‌شوند. علاوه بر این، این هدست هوشمند از دستورات صوتی پشتیبانی می‌کند. بنابراین زمانی که در حال استفاده از آن هستید می‌توانید بدون استفاده از دست تماس‌هایی را که می‌خواهید برقرار کرده، اطلاعات ورزشی را چک کنید و یا از وضعیت آب و هوا مطلع شوید.

هدست ضربان قلب هوشمند Quiet قبلا در Jingdong کرادفاند شده بود. اکنون، این هدست در وبسایت رسمی شرکت ۲۹۹ یوان (۴۵ دلار) قیمت دارد. همانطور که می‌بینید، این محصول خود ساخته شده توسط شیائومی یا میجیا نیست، و توسط یک برند زیرمجموعه شیائومی ساخته شده است.

منبع

X